KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12914111
nr 1291 4111
J de Groot, Kustmotiv med fiskebåtar. Signerad. Olja på duk, 51x61 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 25 november 2019
kl 20:51:57
150 kr
250 kr
250 kr
250 kr (Budbetjänt)